Layout Paragraphs (2.0.8) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Cancel
et: Tühista

en: Edit
et: Muuda

en: Save
et: Salvesta

en: Layout
et: Paigutus

en: Close
et: Sulge

en: Labels
et: Sildid

en: Duplicate
et: Paljunda

en: About
et: Programmist

en: @type %title has been updated.
et: @type %title on uuendatud.

en: Edit @type
et: Muuda @type

en: View mode
et: Kuvarežiim

en: Rendered as @mode
et: Esitatud kui @mode
