Layout Paragraphs (2.1.0) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Edit
lv: Labot

en: Link
lv: Saite

en: Save
lv: Saglabāt

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: Close
lv: Aizvērt

en: Labels
lv: Etiķetes

en: Add section
lv: Pievienot sadaļu

en: Duplicate
lv: Dublicēt

en: About
lv: Par

en: @type %title has been updated.
lv: @type tipa ieraksts %title tika labots.

en: View mode
lv: Skata režīms
