Layout Paragraphs (2.1.2) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Edit
az: Dəyiş

en: Save
az: Saxla

en: Layout
az: Şablon

en: Close
az: Bağlı

en: Add section
az: Bölmə əlavə edin

en: Duplicate
az: Dublikat

en: About
az: Haqqında

en: @type %title has been updated.
az: @type %title yeniləndi.

en: View mode
az: Baxış rejimi

en: Rendered as @mode
az: @mode kimi göstərildi
