Layout Paragraphs (2.1.1) - en to ja translation catalogue (22 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Edit
ja: 編集

en: Link
ja: リンク

en: Save
ja: 保存

en: Layout
ja: レイアウト

en: Close
ja: 閉じる

en: Labels
ja: ラベル

en: Add section
ja: セクションを追加

en: Duplicate
ja: 複製

en: Drag
ja: ドラッグ

en: About
ja: アバウト

en: @type %title has been updated.
ja: @type %title が更新されました。

en: View mode
ja: ビュー・モード

en: Edit @label
ja: @labelを編集

en: Rendered as @mode
ja: @mode として描画されています

en: Paragraphs
ja: パラグラフ

en: Modal width
ja: モーダルの幅

en: Modal height
ja: モーダルの高さ

en: Form display mode
ja: フォームディスプレイモード

en: Form display mode: @form_display_mode
ja: フォームディスプレイモード: @form_display_mode

en: Unlink from library
ja: ライブラリからリンクを解除
