Layout Paragraphs (3.0.0-alpha3) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Edit
af: Wysig

en: Link
af: Skakel

en: Save
af: Stoor

en: Default
af: Verstek
