Layout Paragraphs (3.0.0-alpha3) - en to da translation catalogue (16 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Cancel
da: Annullér

en: Edit
da: Redigér

en: Save
da: Gem

en: Default
da: Standard

en: Close
da: Luk

en: Labels
da: Etiketter

en: Duplicate
da: Duplikér

en: Move down
da: Flyt ned

en: Move up
da: Flyt op

en: Add Section
da: Tilføj Sektion

en: About
da: Om

en: @type %title has been updated.
da: @type %title opdateret.

en: Edit @type
da: Redigér @type

en: Edit @label
da: Redigér @label

en: Rendered as @mode
da: Renderet som @mode
