Layout Paragraphs (3.0.0-alpha3) - en to kn translation catalogue (14 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Layout
kn: ಹೊರವಿನ್ಯಾಸ

en: Add Item
kn: ಅಂಶವನ್ನು ಸೇರಿಸು

en: Close
kn: ಮುಚ್ಚು

en: Labels
kn: ಲೇಬಲ್‌ಗಳು

en: Duplicate
kn: ನಕಲು

en: Move down
kn: ಕೆಳಕ್ಕೆ ನಡೆಸು

en: Move up
kn: ಮೇಲಕ್ಕೆ ನಡೆಸು

en: About
kn: ಕುರಿತು
