Layout Paragraphs (3.0.0-alpha3) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Cancel
ta: விலகு

en: Edit
ta: மாற்று

en: Link
ta: சுட்டி

en: Save
ta: சேமி

en: Default
ta: இயல்பான

en: Close
ta: மூடு

en: Duplicate
ta: நகல்

en: About
ta: பற்றி

en: @type %title has been updated.
ta: @type %title மாற்றியமைக்கப்பட்டது.

en: View mode
ta: பார்க்கும் முறை
