Layout Paragraphs (3.0.0-alpha4) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Labels
bs: Oznake (Labels)

en: @type %title has been updated.
bs: @type %title je osvježen.
