Layout Paragraphs (3.0.0-alpha4) - en to hi translation catalogue (14 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Link
hi: कड़ी

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Layout
hi: ख़ाका

en: OK
hi: ठीक है

en: Close
hi: बंद करे

en: Duplicate
hi: प्रतिरूप

en: About
hi: के बारे में

en: @type %title has been updated.
hi: @type %title अद्यतन किया गया

en: View mode
hi: दृश्य प्रणाली

en: Rendered as @mode
hi: @mode के रूप में प्रस्तुत किया गया
