Layout Paragraphs (3.0.0-alpha4) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Cancel
sq: Anulo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Link
sq: Lidhje

en: Save
sq: Ruaj

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: About
sq: Informacione

en: @type %title has been updated.
sq: @type %title u përditësua.
