Layout Paragraphs (3.0.0-alpha4) - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: OK
ug: جەزملەش

en: Close
ug: يېپىش

en: About
ug: ھەققىدە
