Layout Paragraphs (3.0.0-alpha5) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Link
be: Спасылка

en: Save
be: Захаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Duplicate
be: Дубліраваць

en: About
be: Аб

en: @type %title has been updated.
be: @type %title быў абноўлены.

en: View mode
be: Лад выгляду
