Layout Paragraphs (3.0.0-alpha5) - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Edit
cs: Upravit

en: Link
cs: Odkaz

en: Save
cs: Uložit

en: Default
cs: Výchozí

en: Close
cs: Zavřít

en: Labels
cs: Názvy

en: Duplicate
cs: Duplikovat

en: Move down
cs: Posunout dolů

en: Move up
cs: Posunout nahoru

en: About
cs: Popis

en: @type %title has been updated.
cs: Aktualizován příspěvek %title (@type).

en: Edit @type
cs: Upravit @type

en: View mode
cs: Režim zobrazení

en: Rendered as @mode
cs: Zobrazeno jako @mode
