Layout Paragraphs (3.0.0-alpha5) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Link
hy: Հղում

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: @type %title has been updated.
hy: @type %title թարմացվել է:

en: View mode
hy: Դիտման ռեժիմ
