Layout Paragraphs (3.0.0-alpha6) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Edit
am: አርትእ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Default
am: ነባሪ

en: Close
am: ዝጋ

en: @type %title has been updated.
am: @type %title ተዘምኗል።

en: View mode
am: የእይታ ሁኔታ
