Layout Paragraphs (3.0.0-alpha6) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Edit
gl: Editar

en: Link
gl: Ligazón

en: Save
gl: Gardar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Layout
gl: Disposición

en: OK
gl: Aceptar

en: Close
gl: Pechar

en: Duplicate
gl: Duplicar

en: About
gl: Información

en: @type %title has been updated.
gl: O contido @type %title foi actualizado.

en: View mode
gl: Modo de vista
