Layout Paragraphs (3.0.0-alpha6) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Link
kk: Сілтеме

en: Save
kk: Сақтау

en: Default
kk: Стандартты

en: @type %title has been updated.
kk: %title @type жаңартылды.
