Layout Paragraphs (3.0.0-alpha6) - en to ru translation catalogue (27 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Cancel
ru: Отмена

en: Edit
ru: Редактировать

en: Link
ru: Ссылка

en: Save
ru: Сохранить

en: Default
ru: По умолчанию

en: Layout
ru: Макет

en: Close
ru: Закрыть

en: Labels
ru: Метки

en: Duplicate
ru: Дубликат

en: Move down
ru: Ниже

en: Move up
ru: Выше

en: Add Section
ru: Добавить Раздел

en: Drag
ru: Перетащить

en: Layout Options
ru: Настройки макета

en: About
ru: Информация

en: @type %title has been updated.
ru: Материал %title типа "@type" был обновлён.

en: Behaviors
ru: Поведение

en: Edit @type
ru: Редактировать @type

en: Create new @type
ru: Создать @type

en: View mode
ru: Режим просмотра

en: Edit @label
ru: Редактирование @label

en: Rendered as @mode
ru: Отрендерено в режиме @mode

en: Paragraphs
ru: Параграфы

en: Form display mode
ru: Режим отображения формы

en: Form display mode: @form_display_mode
ru: Режим отображения формы: @form_display_mode

en: Unlink from library
ru: Отсоединить от библиотеки
