Layout Paragraphs (3.0.0-alpha6) - en to tr translation catalogue (19 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Cancel
tr: İptal

en: Edit
tr: Düzenle

en: Link
tr: Bağlantı

en: Save
tr: Kaydet

en: Default
tr: Varsayılan

en: Layout
tr: Yerleşim

en: OK
tr: Tamam

en: Close
tr: Kapat

en: Duplicate
tr: Çoğalt

en: Move down
tr: Aşağı taşı

en: Move up
tr: Yukarı taşı

en: Add Section
tr: Bölüm Ekle

en: About
tr: Hakkında

en: @type %title has been updated.
tr: %title başlıklı @type içeriği güncellendi.

en: Edit @type
tr: @type düzenle

en: View mode
tr: Görünüm kipi

en: Edit @label
tr: @label düzenle

en: Rendered as @mode
tr: @mode olarak görüntüsü oluşturuldu
