Layout Paragraphs (3.0.0-alpha7) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Edit
ar: تحرير

en: Link
ar: رابط

en: Save
ar: حفظ

en: Default
ar: الافتراضي

en: Layout
ar: تخطيط

en: OK
ar: موافق

en: Close
ar: إغلاق

en: Duplicate
ar: استنساخ

en: Add Section
ar: إضافة قسم

en: About
ar: حول

en: @type %title has been updated.
ar: تم تحديث ال@type‏ %title.

en: View mode
ar: نمط المشاهدة

en: Rendered as @mode
ar: يقدم كـ  @mode
