Layout Paragraphs (3.0.0-alpha7) - en to ca translation catalogue (20 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Edit
ca: Edita

en: Link
ca: Enllaç

en: Save
ca: Desa

en: Default
ca: Per defecte

en: Layout
ca: Disposició

en: Close
ca: Tanca

en: Labels
ca: Etiquetes

en: Duplicate
ca: Duplica

en: Move down
ca: Mou cap abaix

en: Move up
ca: Mou cap amunt

en: Add Section
ca: Afegeix una secció

en: About
ca: Detalls

en: @type %title has been updated.
ca: S'ha actualitzat @type %title.

en: Behaviors
ca: Comportaments

en: View mode
ca: Mode de visualització

en: Rendered as @mode
ca: Mostra-ho com @mode

en: Unlink from library
ca: Desenllaça de la biblioteca

en: Promote to library
ca: Promociona a la biblioteca
