Layout Paragraphs (3.0.0-alpha7) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: OK
ml: ശരി
