Layout Paragraphs (3.0.0-alpha7) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Edit
ps: سمون

en: Link
ps: تړونی

en: Default
ps: تلواله

en: OK
ps: سمه ده

en: Close
ps: تړل

en: About
ps: په اړه
