Layout Paragraphs (3.0.0-beta1) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Link
gu: કડી

en: Save
gu: સાચવો

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Close
gu: બંધ

en: About
gu: વિશે
