Layout Paragraphs (3.0.0-beta1) - en to ms translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ms: Padam

en: Cancel
ms: Batal

en: Edit
ms: Sunting

en: Link
ms: Pautan

en: Save
ms: Simpan

en: Default
ms: Lalai

en: Close
ms: Tutup

en: About
ms: Perihal

en: @type %title has been updated.
ms: @type %title telah dikemaskini.
