Layout Paragraphs (3.0.0-beta1) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Cancel
sr: Поништи

en: Edit
sr: Измени

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано

en: View mode
sr: Врста приказа
