Layout Paragraphs (3.0.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Link
ku: بەستەر

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: About
ku: دەربارە

en: @type %title has been updated.
ku: @type %title نوێکرایه‌وه‌.
