Layout Paragraphs Limit (1.0.5) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Layout
uk: Макет

en: Regions
uk: Області

en: Paragraphs
uk: Абзаци

en: Layout: %layout
uk: Макет: %layout

en: Paragraph types
uk: Типи абзаців

en: Exclude the selected below
uk: Виключити вибрані нижче

en: Include the selected below
uk: Включити вибране нижче

en: Which Paragraph types should be allowed?
uk: Які типи абзаців слід дозволити?
