Layout Paragraphs Restriction (1.0.0-alpha2) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Move down
es: Bajar

en: Move up
es: Subir

en: Layouts
es: Diseños

en: Exclude the selected below
es: Excluya lo seleccionado a continuación

en: Include the selected below
es: Incluir lo seleccionado a continuación
