Layout Paragraphs Restriction (1.0.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Move down
nl: Naar beneden verplaatsen

en: Move up
nl: Naar boven verplaatsen

en: Layouts
nl: Lay-outs

en: Exclude the selected below
nl: Niet toepassen op de onderstaande selectie

en: Include the selected below
nl: Toepassen op de onderstaande selectie

en: Layout builder for paragraphs.
nl: Lay-outgenerator voor paragrafen.

en: Add item to @region region
nl: Item toevoegen aan regio @region

en: Add item
nl: Item toevoegen
