Layout Paragraphs Restriction (1.0.0-alpha3) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Move down
ru: Ниже

en: Move up
ru: Выше

en: Layouts
ru: Макеты

en: Exclude the selected below
ru: Исключить выбранное ниже

en: Include the selected below
ru: Включить выбранное ниже

en: Which paragraph types should be allowed?
ru: Какие типы параграфов должны быть разрешены?
