Layout plugin (8.x-1.0-alpha17) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Layout
uk: Макет

en: Page Title
uk: Заголовок Сторінки

en: Examples
uk: Приклади

en: Blocks
uk: Блоки

en: Selection logic
uk: Логіка відбору

en: Selection Conditions
uk: Умови відбору

en: Selection Condition
uk: Умова відбору
