Layout plugin (8.x-1.0-alpha19) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Layout
ja: レイアウト

en: Page Title
ja: ページタイトル

en: Examples
ja: 例

en: Blocks
ja: ブロック

en: Layout settings
ja: レイアウトの設定
