Layout plugin (8.x-1.0-alpha19) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Layout
pl: Układ

en: Page Title
pl: Tytuł strony

en: Examples
pl: Przykłady

en: Blocks
pl: Bloki

en: Layout settings
pl: Ustawienia widoku
