Layout plugin (8.x-1.0-alpha19) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Page Title
sv: Sidtitel

en: Examples
sv: Exempel

en: Blocks
sv: Block

en: Layout settings
sv: Inställningar för layout

en: Selection logic
sv: Logik för urval
