Layout plugin (8.x-1.0-alpha19) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Layout
tr: Yerleşim

en: Page Title
tr: Sayfa Başlığı

en: Examples
tr: Örnekler

en: Blocks
tr: Bloklar

en: Layout settings
tr: Yerleşim ayarları
