Layout plugin (8.x-1.0-alpha21) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Page Title
de: Seitentitel

en: Examples
de: Beispiele

en: Blocks
de: Blöcke

en: Layout settings
de: Layout-Einstellungen

en: Example layout plugins.
de: Beispielentwurfplugins.

en: Selection logic
de: Auswahllogik

en: Selection Conditions
de: Auswahlbedingungen

en: Selection Condition
de: Auswahlbedingung
