Layout plugin (8.x-1.0-alpha21) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Layout
fa: آرایش

en: Page Title
fa: عنوان صفحه

en: Examples
fa: مثال‌ها

en: Blocks
fa: بلوک‌ها

en: Layout settings
fa: تنظیمات آرایش
