Layout plugin (8.x-1.0-alpha23) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Layout
et: Paigutus

en: Examples
et: Näited

en: About
et: Programmist

en: Uses
et: Kasutab

en: Provides a way for modules or themes to register layouts.
et: Pakub võimalust moodulitele ja kujundusmallidele küljenduste registreerimiseks.
