Layout settings (2.0.0-beta1) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Image
vi: Ảnh

en: Background
vi: Nền

en: Layout
vi: Bố cục

en: Color
vi: Màu sắc

en: Ignore
vi: Bỏ qua

en: Relative
vi: Liên quan

en: About
vi: Giới thiệu

en: Absolute
vi: Tuyệt đối

en: Image style
vi: Kiểu dáng ảnh

en: None (original image)
vi: Không (ảnh gốc)

en: Horizontal Alignment
vi: Canh lề nằm ngang

en: Vertical Alignment
vi: Canh lề nằm dọc
