Layout settings (2.0.0-beta2) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Image
be: Малюнак

en: Color
be: Колер

en: Ignore
be: Ігнараваць

en: Relative
be: Адносны

en: About
be: Аб

en: Image style
be: Стыль выявы

en: None (original image)
be: Ніяк (сапраўдная выява)

en: The key is the stored value. The label will be used in displayed values and edit forms.
be: Ключ захаванага значэння. Яго цэтлік будзе выкарыстаны ў адлістраванні значэнняў ды рэдагаванні формы.
