Layout settings (2.0.0-beta2) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Image
da: Billede

en: Background
da: Baggrund

en: Color
da: Farve

en: Ignore
da: Ignorér

en: Relative
da: Relativ

en: Classes
da: Klasser

en: About
da: Om

en: Absolute
da: Absolut

en: Gradient
da: Farveforløb

en: Image style
da: Billedformat

en: None (original image)
da: Ingen (originalt billede)

en: The key is the stored value. The label will be used in displayed values and edit forms.
da: Nøglen er den værdi, som gemmes i databasen. Etiketten bruges ved visning og i redigeringsformularer.
