Layout settings (2.0.0-beta2) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Image
fi: Kuva

en: Background
fi: Tausta

en: Layout
fi: Ulkoasu

en: Color
fi: Väri

en: Ignore
fi: Ohita

en: Relative
fi: Suhteellinen

en: About
fi: Tietoja

en: Absolute
fi: Absoluuttinen

en: Gradient
fi: Gradientti

en: Layout Settings
fi: Ulkoasun asetukset

en: Image style
fi: Kuvan tyyli

en: None (original image)
fi: Ei mitään (alkuperäinen kuva)

en: The key is the stored value. The label will be used in displayed values and edit forms.
fi: Avain on tallennettu arvo. Etikettiä käytetään näytetyissä arvoissa ja muokkauskaavakkeissa.
