Layout settings (2.0.0-beta2) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Image
hr: Slika

en: Background
hr: Pozadina

en: Color
hr: Boja

en: Ignore
hr: Ignoriraj

en: About
hr: Opis

en: Image style
hr: Stil slike

en: None (original image)
hr: Ništa (izvorna slika)

en: The key is the stored value. The label will be used in displayed values and edit forms.
hr: Ključ je pohranjena vrijednost. Oznaka će biti korištena u prikazu vrijednosti i obrascima uređivanja.
