Layout settings (2.0.0-beta2) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Image
id: Gambar

en: Layout
id: Tata letak

en: Color
id: Warna

en: Ignore
id: Abaikan

en: About
id: Tentang

en: Image style
id: Gaya gambar

en: None (original image)
id: Tidak ada (gambar asli)

en: The key is the stored value. The label will be used in displayed values and edit forms.
id: Kuncinya adalah nilai yang tersimpan. Label akan digunakan dalam nilai dan bentuk edit yang ditampilkan.
