Layout settings (2.0.0-beta2) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Color
km: ពណ៌

en: About
km: អំពី

en: Image style
km: រចនាប័ទ្ម​រូបភាព

en: None (original image)
km: គ្មាន (រូបភាព​ដើម)

en: The key is the stored value. The label will be used in displayed values and edit forms.
km: ពាក្យ​គន្លឹះ គឺជា​តម្លៃ​ទុក ។ ស្លាក នឹង​ត្រូវ​បាន​ប្រើ​ក្នុង​តម្លៃ​បង្ហាញ និង​សំណុំ​បែបបទ​កែសម្រួល ។
