Layout settings (2.0.0-beta2) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Background
kn: ಹಿನ್ನೆಲೆ

en: Layout
kn: ಹೊರವಿನ್ಯಾಸ

en: Color
kn: ಬಣ್ಣ

en: Ignore
kn: ಉಪೇಕ್ಷಿಸು

en: Classes
kn: ವರ್ಗಗಳು

en: About
kn: ಕುರಿತು
