Layout settings (2.0.0-beta2) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Color
lt: Spalva

en: Ignore
lt: Ignoruoti

en: About
lt: Apie

en: Gradient
lt: Pereinantis

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: None (original image)
lt: Nieko (originalus paveikslėlis)

en: The key is the stored value. The label will be used in displayed values and edit forms.
lt: Raktas yra saugoma reikšmė. Žyma naudojama rodant reikšmes ir redagavimo formose.
