Layout settings (2.0.0-beta2) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Image
nl: Afbeelding

en: Background
nl: Achtergrond

en: Layout
nl: Lay-out

en: Color
nl: Kleur

en: Ignore
nl: Negeren

en: Relative
nl: Relatief

en: Classes
nl: Klassen

en: About
nl: Over

en: Absolute
nl: Absoluut

en: Gradient
nl: Verloop

en: Layout Settings
nl: Instellingen voor lay-out

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl

en: None (original image)
nl: Geen (originele afbeelding)

en: No Repeat
nl: Niet herhalen

en: The key is the stored value. The label will be used in displayed values and edit forms.
nl: De sleutel is de opgeslagen waarde. Het label is de weer te geven waarde en de invoerwaarde in formulieren.
